Kontakty

Vaše dotazy a poptávky: info@nabedne.cz

 

Nejčastější dotazy

Výroba medailí, FAQ:

1/ Jak dlouho trvá výroba zakázkových medailí?

Proces výroby trvá 4 - 7 týdnů po odsouhlasení návrhu.

2/ Jak případně připravit vlastní návrh na medaile?

Medaile jdou do výroby pouze ve vektorové grafice. Věškeré prvky, obrázky a texty musí být převedeny do křivek (vektorů). Akceptujeme formáty jako cdr, pdf apod. Pokud máte vlastní představu na papíře, upravíme ji pro výrobu. 

Výroba stuh na medaile, FAQ:

1/ Jak dlouho trvá výroba zakázkových stuh na medaile?

Lhůta pro výrobu stuh záleží na zvolené variantě. Výroba jednobarevných stuh v metráži trvá obvykle 1 - 2 týdny (některé vedeme skladem). Stuhy na medaile se sublimačním oboustranným potiskem trvá 4 - 6 týdnů po odsouhlasení návrhu.

2/ Nabízíte výrobu stuh samostatně - bez medaile?

Ano, v případě zájmu využijte kontaktní formulář.

Představení Autorky

rk_kruh_obrys

Jmenuji se Radka Tesařová (Krejčová). Mám za sebou dlouholetou závodní kariéru a tak vím, jak sportovci vnímají hodnotu ocenění. Před

lety jsem vložila moji grafickou profesi do organizace turnajů našeho oddílu. Nikdo nechtěl mít na své soutěži prefabrikované výlisky, univerzální diplomy, a pod., proto se brzy má činnost rozšířila do dalších klubů a sportovních odvětví. Aktuálně nabízím limitované série originálních medailí a také vlastních stuh. Hlavním motorem je ale grafická tvorba ke konkrétní sportovní události. Vytvářím logotypy, propagační materiály, bulletiny, ID vysačky, startovní čísla, diplomy a především návrhy na medaile a stuhy. Po deseti letech mám kolem sebe několik důvěryhodných pomocníků a dodavatelů. Někteří jsou ze sousední obce, jiní třeba z podstatně větší vzdálenosti.

Kontakt

Mgr. Radka Tesařová - NaBedně.cz 

provozovna: Libčany 44, 503 22 Libčany 

IČ: 87737744

č.ú.: 1803332011/3030

e-mail: info@nabedne.cz

tel.: +420/ 776 720 184 

fb: https://www.facebook.com/nabedne

 

Podnikatel veden u Živnostenského úřadu Magistrátu města Hradec Králové se vznikem oprávnění 31.3.2011.

 

 

 

Zpět do obchodu