Kontakty

Vaše dotazy a poptávky: info@nabedne.cz

 

Nejčastější dotazy

Výroba medailí, FAQ:

1/ Jak dlouho trvá výroba zakázkových medailí?

Proces výroby trvá 4 - 7 týdnů po odsouhlasení návrhu.

2/ Jak případně připravit vlastní návrh na medaile?

Medaile jdou do výroby pouze ve vektorové grafice. Věškeré prvky, obrázky a texty musí být převedeny do křivek (vektorů). Akceptujeme formáty jako cdr, pdf apod. Pokud máte vlastní představu na papíře, upravíme ji pro výrobu. 

Výroba stuh na medaile, FAQ:

1/ Jak dlouho trvá výroba zakázkových stuh na medaile?

Lhůta pro výrobu stuh záleží na zvolené variantě. Výroba jednobarevných stuh v metráži trvá obvykle 1 - 2 týdny (některé vedeme skladem). Stuhy na medaile se sublimačním oboustranným potiskem trvá 4 - 6 týdnů po odsouhlasení návrhu.

2/ Nabízíte výrobu stuh samostatně - bez medaile?

Ano, v případě zájmu využijte kontaktní formulář.

Představení Autorky

rk_kruh_obrys

Jmenuji se Radka Tesařová (Krejčová). Mám za sebou dlouholetou závodní kariéru a tak vím, jak sportovci vnímají hodnotu ocenění. Před

lety jsem vložila moji grafickou profesi do organizace turnajů našeho oddílu. Nikdo nechtěl mít na své soutěži prefabrikované výlisky, univerzální diplomy, a pod., proto se brzy má činnost rozšířila do dalších klubů a sportovních odvětví. Aktuálně nabízím limitované série originálních medailí a také vlastních stuh. Hlavním motorem je ale grafická tvorba ke konkrétní sportovní události. Vytvářím logotypy, propagační materiály, bulletiny, ID vysačky, startovní čísla, diplomy a především návrhy na medaile a stuhy. Po deseti letech mám kolem sebe několik důvěryhodných pomocníků a dodavatelů. Někteří jsou ze sousední obce, jiní třeba z podstatně větší vzdálenosti.

Kontakt

Mgr. Radka Tesařová - NaBedně.cz 

provozovna: Libčany 44, 503 22 Libčany 

IČ: 87737744

č.ú.: 1803332011/3030

e-mail: info@nabedne.cz

tel.: +420/ 776 720 184 

fb: https://www.facebook.com/nabedne

 

Podnikatel veden u Živnostenského úřadu Magistrátu města Hradec Králové se vznikem oprávnění 31.3.2011.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení